Ekologicky úsporná budoucnost: Představujeme řadu oken EkoSun

Ekologicky úsporná budoucnost: Představujeme řadu oken EkoSun

EkoSun70

Představujeme vám ekologickou řadu oken EkoSun, která spojuje moderní design, vysokou energetickou účinnost a ekologicky šetrné technologie. Všechny tři modely – EkoSun70, EkoSun6RL a EkoSun7RL – nabízí optimální kombinaci výkonu a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Ekonomická i ekologická volba

EkoSun70, to je unikátní design, dvě těsnění, 6 komorový systémem a stavební hloubka 70 mm pro optimální izolaci. Zasklívání izolačním sklem šířky až 45 mm udržuje stabilní teplotu uvnitř domu. Pro dvojsklo dosahuje hodnota Uw 1,3W/(m²K), snižující náklady na vytápění.

EkoSun6 nabídne hned šest komor a stavební hloubkou 81 mm, což posouvá hranice energetické efektivity. Zasklívání izolačním sklem šířky až 55 mm zajišťuje pro trojsklo Uw hodnotu 0,79W/(m²K), minimalizující tepelné ztráty.

EkoSun7, nejvýkonnější model se 7komorovým systémem nabízí optimální kombinaci energetické efektivity a bezpečnosti. Stavební hloubka 81 mm a zasklívání izolačním sklem šířky až 55 mm dosahují Uw hodnoty 0,76W/(m²K) pro trojsklo, zajišťující maximální izolaci.

Vize budoucnosti

Společnost Domo Okna klade velký důraz na ekologii a udržitelnost. Okna EkoSun jsou vyráběna s ohledem na minimalizaci ekologické stopy. Kromě toho jsou všechny plastové profily plně recyklovatelné, což přispívá k celkové ekologické odpovědnosti výrobce.

Řada oken EkoSun od Domo Okna přináší do našich domů nejen moderní design a vysokou energetickou účinnost, ale také ekologicky šetrné řešení pro ty, kteří chtějí žít v souladu s přírodou. S různými variantami a technologiemi nabízí možnost výběru dle individuálních potřeb a estetických preferencí. Investujte do budoucnosti s okny EkoSun a žijte bez starostí.

Okna z řady EkoSun vyrobíme také s oblým křídlem

EkoSun70 oblé křídlo
EkoSun70 oblé křídlo


Warning: Undefined variable $author_id in /home/customer/www/domo-okna.cz/public_html/wp-content/themes/aora/inc/functions-frontend.php on line 139