Jaká vybrat vrata do garáže

Jaká vybrat vrata do garáže

Garážová vrata infinity

Hledáte spolehlivá a stylová garážová vrata? U nás v Domo Okna si vybere každý. Vybírat můžete mezi plastovými, dřevěnými nebo hliníkovými bránami, dveřmi a příslušenstvím pro celou vaši garáž. S námi získáte nejlepší kombinaci kvality, designu a bezpečnosti. Podívejte se na přehled našich oblíbených garážových bran a vrat, které zdobí už stovky novostaveb po celé České republice.

Garážová vrata infinity
Garážová vrata infinity

Sekční vrata Infiniti

Stabilní a tepelně izolovaná řešení

Naše sekční vrata Infiniti spojují stabilní konstrukci s bezpečnostními prvky, navíc přináší vynikající tepelnou izolaci. Desky s hladkým povrchem nabízí možnost lakování podle palety RAL nebo dýhované v dekoru dřeva. Volitelně je k dispozici i montáž motorů SOMFY Dexxo pro optimální ovládání.

Umístění pružin X, F a R

Flexibilita a snadná montáž

Se systémy X, F a R je volba jednodušší. Jsou velmi flexibilní, takže se plně přizpůsobí vašim potřebám. Systém X s tažnými pružinami je ideální pro malé garáže, zatímco systém F s předními torzními pružinami a systém R se zadními torzními pružinami jsou vhodné pro větší prostory. Minimální rozměry a snadná montáž bez nutnosti speciálního zatížení pružin vám přinesou pohodlnou instalaci.

Rolovací vrata
Rolovací vrata

Rolovací brány a mříže

Úsporné a odolné řešení

Pro ty, kteří mají málo místa, ale preferují odolné řešení, nabízíme rolovací brány a mříže. Rolovací brány s minimálním nadpražím vám ušetří místo v garáži. Extrudovaný hliník a práškový lak zajišťují odolnost a moderní vzhled. Mříže jsou ideální pro nákupní pasáže a veřejné budovy. Jsou ve variantách s elektrickým pohonem, ochranou proti rozdrcení a nouzovým ručním otevíráním.

S Domo Okna získáváte nejen kvalitní garážová vrata, ale i kompletní řešení pro bezpečnost, tepelnou izolaci a moderní design. Zašlete nám svůj projekt nebo využijte online konfigurátor a do 48 hodin od nás obdržíte nezávaznou nabídku.


Warning: Undefined variable $author_id in /home/customer/www/domo-okna.cz/public_html/wp-content/themes/aora/inc/functions-frontend.php on line 139