Jaké je nejlepší PVC okno?

Jaké je nejlepší PVC okno?

6

Vybíráte nová plastová okna? Určitě hledáte nejlepší PVC okno. Jak však porovnat kvalitu různých oken od různých výrobců?

Vybrat si nejlepší PVC okno znamená hodně. Dobré okno musí být nejen hezké, ale musí mít dobrou funkčnost, životnost a musí chránit před únikem tepla.

Vyberte si kvalitnější PVC okno

Pro srovnání různých typů PVC oken zohledněte:

– Zkušenosti a reference výrobce.

– Kvalitu nainstalovaných oken podle referencí.

– Nezapomeňte zohlednit délku záruky na nabízené okna.

Komponenty nejlepšího plastového okna

Plastová okna se skládají z komponentů:

PVC profily.

Zasklení.

– Kování.

Toto jsou tři základní komponenty každého plastového okna.

PVC profily

PVC profily tvoří rám a okenní tabule. Hermeticky svařeny a ve vnitřní části jsou vrstvy vzduchu, které mají za úkol zajistit tepelnou a akustickou izolaci. Pro ideální a přesnou výrobu jsme vybrali výrobce s plně automatizovanými výrobními linkami, aby došlo k minimalizaci chyb.

Každý profil ovlivňuje technický parametr Uw pro který platí, že čím je menší, tím více izolační konstrukci kupujete. U každého okna byste měli přehledně vidět jaký je průměrný tepelný koeficient uvedený například = 1,30 W/m²·K. Na vyžádání Vám ho rádi sdělíme pro konkrétní sestavu a poradíme s výběrem.

Zasklení

Dvojité nebo trojité zasklení je standardem. Kvalitní zasklení posiluje hlavní výhody oken. Sem řadíme i bezpečnost, komfort a úsporu energií. Dobré plastová okna musí v maximální míře chránit před únikem tepla. Každé sklo má různé parametry izolace tkzv. teplého rámečku udávanou Ug. Čím nižší toto číslo bude, tím bude sklo více izolovat.

Kování

Pevné a odolné kování je důležité pro bezproblémové fungování oken i v náročných klimatických podmínkách. Kování je na míru přizpůsobené potřebám každého okna. V námi dodávaných oknech se nejčastěji setkáte s kováním Roto NT.


Warning: Undefined variable $author_id in /home/customer/www/domo-okna.cz/public_html/wp-content/themes/aora/inc/functions-frontend.php on line 139