Norm Pivot otočné dveře
Norm sm

Pivotové (otočné) dveře NORM Pivot představují revoluci v oblasti použitelnosti, která nově definuje interiér. Posunutím osy otáčení je lze otevírat stejně dovnitř i ven, podobně jako křídlové dveře. Vybavte jimi svou kancelář a vytvořte si jedinečný prostor.

Vlastnosti

  • nastavitelná rychlost zavírání
  • dvoustranně otevíratelné křídlo
  • odolnost
  • dveře bez rámů

Systém NORM Pivot

Ocelový dveřní systém NORM Pivot je jednokomorový profil bez tepelného dělení určený pro použití v interiérech, především v originálních kancelářích a jiných prostorech směle vykazujících moderní design.

 

Snadná instalace a vynikající odolnost

Velmi jednoduchá a rychlá instalace je založena na dvou prvcích – podlahové a stropní desce. Jejich vysoká pevnost umožňuje používat velké křídlo o hmotnosti až 100 kg a šířce až 1000 mm po velmi dlouhou dobu bez jakýchkoli poruch. Díky této velikosti se NORM Pivot stává ústředním bodem místnosti a přitahuje na sebe pozornost. Po montáži dveří jsou montážní prvky prakticky neviditelné a ladí s interiérem.

 

Efektivní dveře, které se pohodlně používají

Speciální pivotový (otočný) pant použitý ve dveřích umožňuje posunutí osy otáčení dveří od jejich okraje až o 8 cm. Tento typ pantů umožňuje otevřít dveře o stejný počet stupňů v obou směrech.

 

Pokročilý pivotový (otočný) pant

Sami si nastavíte rychlost automatického zavírání dveří a určíte, jak daleko se mají otevřít. Díky tomu dveře NORM Pivot lze snadno přizpůsobit potřebám vašeho interiéru a preferencím jeho uživatelů.