Plastová okna pro váš lepší domov

Plastová okna pro váš lepší domov

new build houses 6KRB7YU scaled

Pokud hledáte okna, které jsou kvalitní, spolehlivé a budou vám dlouho sloužit, vyberte si plastová okna. Plastová okna jsou cenově dostupné a nabízejí řadu výhod. Proto jsou plastová okna první volbou pro většinu majitelů nemovitostí.

V závislosti na ročním období, plastová okna izolují chlad, teplo a izolují také od hluku. PVC okna jsou nenáročné na údržbu a mají skutečně dlouhou životnost. Není třeba je brousit, lakovat nebo provádět jakoukoli náročnou údržbu, stačí použít vlhký hadřík a mýdlo a vaše okna budou jako nové.

Plastová okna jsou vyrobeny z plastových rámů. Profily jsou uvnitř vyztužené ocelovými profily, aniž došlo k narušení tepelné izolace. Ve srovnání s PVC oknem s hliníkovými a dřevěnými okny jsou PVC okna lepší z hlediska izolace. Mají schopnost udržovat teplotu domova a zároveň snižovat ztráty na minimum. Neumožňují vstup horkého ani studeného vzduchu, čímž pomáhají udržovat vnitřní teplotu. Plastová okna mohou díky izolaci teplot přispět k významnému snížení spotřeby energie, na druhé straně při porovnání nákladů jsou dřevěné nebo hliníkové rámy výrazně dražší než v případě PVC.

Další zajímavou skutečností je, že výroba PVC má nízký stupeň kontaminace a při jeho výrobě se používá mnohem méně energie ve srovnání s dřevěnými okny.

Plastová okna domo-okna.cz jsou i pro vás první volbou při koupi nových plastových oken. Domo-okna.cz nabízejí pohodlný on-line nákup plastových oken v různých technických specifikacích a rozměrech na jednom místě.

Domo-okna.cz jsou jednička při koupi nových plastových oken


Warning: Undefined variable $author_id in /home/customer/www/domo-okna.cz/public_html/wp-content/themes/aora/inc/functions-frontend.php on line 139