Poradna

Poradna

Poradna - jak na nákup nových plastových oken a dveří

navody domo okna

Návody a rady

Návody na každý krok, se kterým se setkáte při výměně oken svépomocí. 

Potřebujete správně zaměřený stavební rozměr dle návodu Jak správně zaměřit okno. Okno zatím nevyndávejte. Počkejte až Vám dorazí okno s rozměry dle Vašich požadavků.

Aktuální výrobní lhůty jsou vždy napsány u konkrétních produktů. Jakmile je objednávka naskladněna, tak ji pečlivě zabalíme a předáme dopravci. Ten Vaši objednávku zpravidla doručí do druhého dne.

Větší objednávky náš montážní tým namontuje přímo u Vás na stavbě. Objednávku zašlete přes objednávkový formulář na našem webu.

V případě větší objednávky Vám eshop nabídne při placení možnost platby 50% zálohy před zadáním objednávky do výroby. Zbytek doplatíte při převzetí dopravci na dobírku, nebo před příjezdem kamionu s okny na stavbu.

Parametry domo okna

Parametry a informace o výrobcích

Technické informace jednotlivých profilů, rozsáhlé příplatkové možnosti a další informace.

Plastová okna

Nabízíme pouze moderní plastová okna s kvalitními profily. Používáme renomované a ověřené profily od největších výrobců v Evropě. Vyhovují nejnáročnějším kritériím v oblasti tepelné a akustické izolace, ochrany proti vloupání i rychlostí dodání. Okna dodáváme včetně kompletního příslušenství.

Vchodové dveře

Designové vchodové dveře v mnoha variantách a mnoha dekorech pro každý rozpočet. Nabízené dveře jsou od renomovaných výrobců a vynikají tak vysokou pevností, izolačními vlastnostmi, bezpečnostními prvky a statickými parametry.  Veškeré dveře dodáváme včetně zárubně, kliky a FAB zámku.

Typy skel do oken a dveří

Kompletní seznam a popis dekorativních skel a technických úprav jako je: bezpečnostní sklo, protisluneční sklo, či zvukotěsné sklo a více.

Příslušenství a příplatky 

Nejčastější příplatky oken a dveří s detailním popisem. Vyberte si funkční i estetické řešení na základě Vašich požadavků.

Novinky domo okna

Novinky ze světa DOMO-OKNA

Důležité novinky ze světa oken a dveří.