Příslušenství plastových oken

Kompletní seznam příslušenství oken a dveří. Níže najdete komplexní seznam příslušenství a příplatků při výrobě plastových oken a dveří. Veškeré úpravy jsou k dispozici pouze pro kalkulace na míru. Napište nám na info@domo-okna.cz a zašleme nabídku ušitou na míru do dvou pracovních dnů.

Druhy skleněných výplní najdete po kliknutí zde.

teply ramecek
teply ramecek barvy

Teplý rámeček – DOPORUČUJEME

Teplý rámeček (červený na fotografii vlevo) SWISSPARCEL, či MTECH je dostupný v barvách: světle šedý, šedý, světle hnědý, hnědý, černý a bílý. 

Jedná se o estetický i funkční prvek okna. Místo stříbrné lišty standart můžete mít hezký rámeček v barvě okna. Výrazně doporučujeme při volbě oboustranného dekoru.

  • Významné omezení kondenzace vodní páry (rosení skel)
  • Uspoříte až 10% tepelné energie ročně!
  • Revoluční technologie
  • Švýcarská kvalita podpořená certifikáty

Nízký hliníkový práh

Nízký hliníkový práh s přerušeným tepelným mostem, který efektivně zabraňuje únikům tepla.

Výrazně zjednodušuje vstup do exteriéru u balkonových dveří, či vchodových dveří, kde je v základu použitý automaticky.

Pod nízký hliníkový práh k balkonovým dveřím i vchodovým dveřím je doporučeno použít PURENIT, či jinou izolaci rozdílu teploty podlahy a exteriéru. 

Nizky hlinikovy prah EkoSun 70 balkon
meziskelni pricky

Meziskelní příčky

Příčky propůjčují oknům elegantní a neopakovatelný charakter a v některých případech jsou také nezbytným dekorativním prvkem, který připomíná historický architektonický styl.

Meziskelní příčky jsou umístěny mezi jednotlivými tabulemi skla. Jedná se o alternativu k nalepovacím příčkám. Toto řešení nejenže zvyšuje estetiku okna, ale umožňuje jej také snáze udržet čisté. Vnější plocha skla totiž není ničím rozdělena.

Vnitřní meziskelní příčky lze zhotovit v šíři 8mm, 18mm, 26mm a 45mm v různém barevném provedení.

Vídeňské příčky

Imitují oddělené zasklení s hliníkovým rámečkem uvnitř skla (lze zhotovit s teplým rámečkem SWISSPARCEL výše).
Rámeček rozděluje sklo příčkami, které jsou na sklo nalepeny z obou stran
Nabízíme je v šířkách: 26+20 mm, 46+30 mm, 66+30 mm
Pouze pro okna Aluplast

videnska pricka
konstrukcni pricky

Konstrukční příčky

Oddělují zasklení s ocelovou výztuhou uvnitř příček. (lze zhotovit s teplým rámečkem SWISSPARCEL výše).

Odděluje skleněnou výplň a PVC panely například u dveří

PURENIT®

Izolační konstrukční materiál se 100% odolností proti vodě. Materiál je vyroben na bázi polyuretanové pěny s příměsí pomocných materiálů, včetně částic hliníkové fólie. Vzhledem k jednoduchému zpracování (možnost vrtání, broušení, frézování, řezání) se používá k výrobě podkonstrukcí dveřních prahů, okenních rámů a HST.

Na fotografii použitý pod HS portálem. Používá se hlavně pro izolaci tepelných mostů – rozdílu tepla mezi exteriérem a vnitřní podlahou.

  • PURENIT jde jedině zapustit do podlahy. Je tedy nutné vědět výšku podlahy před zalitím betonem a podle toho Vám dodáme potřebnou výšku s dveřmi.
HST BEZBARIER CELKOVY PURENIT

Kliky k oknům a dveřím

Rozsáhlá nabídka kliček k oknům, madel k balkonovým dveřím i madel ke vchodových dveřím. Kliky se dají zhotovit v různých barevných provedení.

Klika Kwadro

Moderní hliníkové okenní kliky s impozantním čtvercovým tvarem. Klika je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a přesný mechanismus pro nastavení pozice kliky co 45° zajistí komfortní práci v každém okně zvláště tam, kde je mikroventilace. Kliky jsou ideální pro domácnosti, byty, kanceláře a budovy veřejných služeb.

Maco klika s tlačítkem

Moderní nabídka jako varianta ke klice s klíčem, vhodná zejména pro ty, kteří oceňují modernost ve spojení se zajištěním bezpečí.

Maco klika s klíčem

Nabídka zvláště pro zákazníky s nejvyššími požadavky na bezpečnost. Díky použitému mechanismu je možné zabezpečit jak firemní objekt, tak soukromou budovu proti nežádoucímu zásahu zvenčí.

Standard klika s klíčem

Alternativní nabídka k modelu standard. Klika je vybavena klíčem, který chrání proti nežádoucímu otevření. Spojení klasického vzhledu s funkčností.

Maco klika standard

Hliníková klika, která našla svoje místo v naší nabídce s ohledem na svou odolnost a vzhled vyhovující požadavkům a potřebám našich nejnáročnějších zákazníků, zejména díky tomu, že je její povrch vytvořen technikou práškového lakování. Nejlepší řešení pro ty, kteří oceňují funkčnost i estetickou stránku věcí.

Klika Medos Dublin De Luxe

Klika, jež se vyznačuje jedinečnými frézovanými prvky, které ji propůjčují futuristický design a nadčasovou eleganci. Klika De Luxe je dostupná pouze v černé barvě.

Kliky Medos Dublin

Klika je již v základní verzi dostupná s klíčem a tlačítkem. V závislosti na druhu – se kliky Dublin vyskytují v několika nejoblíbenějších barvách (práškové lakované, pískované a kartáčované verze).

MoonLight klika

Inovativní tvar kliky najde odezvu zejména u zákazníků, kteří oceňují především nekonvenční vzhled i u nejdrobnějších detailů interiérového vybavení. Spojení funkčnosti s moderním stylem.

Klika Hoppe Toulon

Kliky s vestavěným mechanismem SecuForte. Jak při zavření, tak při sklopení je klika automaticky zablokovaná. Je to proto, že rukojeť kliky a trn spolu nejsou spojeny. Klika je blokována automaticky.

Hoppe Secustic klika s klíčem

Klika vybavená mechanismem blokujícím otáčení, která tvoří nedílnou součást ochrany proti vloupání. Systém se dále vyznačuje charakteristickým zvukem mechanismu, který je slyšet při otočení kliky.

Hoppe Secustic standard klika

Klika vynikající kvality, která výborně plní svoji funkci nejen díky svým technickým vlastnostem, ale také díky praktickému vzhledu a tvaru. Použití tohoto typu kliky je zárukou bezpečí a uživatelského pohodlí.

Madlo Medos KW

Dveřní madlo Medos KW, které se vyznačuje nepravidelným tvarem. Za účelem zvětšení možností volby a možností přizpůsobení madla k designu dveří je madlo dostupné v provedení 45 a 90°. Dodáváno v délce na míru podle přání zákazníka. Madlo vyrobené z kartáčované nerezové oceli.

Madlo Medos PR

Zajímavý, symetrický tvar madla Medos PR jistě zdůrazní moderní design dveří. Madlo je vyrobené z kartáčované nerezové oceli. Pro usnadnění výběru vhodného řešení, jsou tato madla dodávána na míru. Zvolit si lze také, zda bude madlo připevněno ke dveřím pod úhlem 45, nebo 90°. 

Madlo Medos SS

Jednoduché, ale velmi stylové dveřní madlo z kartáčované nerezové oceli. Model SS může mít průměr ø 32 nebo 40 mm. Madlo může být připevněné ke dveřím pod úhlem 45 nebo 90°.