Doprava a osobní odběr

Doprava a osobní odběr

Doprava

Společnost DOMO OKNA s.r.o. spolupracuje s dopravní společnostmi TopTrans, Gebrüder Weiss, PPL a GLS. Díky tomu se okna snadno dostanou k Vám domů kamkoliv po České republice již druhý den po odeslání z našeho skladu a jejich přeprava je vždy pojištěná.

Výběr dopravce vždy rozhodneme individuálně dle zakázky. Pokud objednáváte větší zakázku a víte, že se k Vám kamion nedostane prosíme o informaci do poznámky k objednávce. Zboží přeložíme na menší auto.

Doprava zakázky cca do 5 oken

Veškerá velká okna mají praktické madlo přivrtané do rámu. Ve dvou lidech tak zvládnete přemístění na místo realizace.

Podkladové profily mohou být během přepravy poničeny a není to důvod k reklamaci. Slouží k přepravě a při montáži se zakryjí parapety.

Doprava zdarma

Objednávky nad 25 000 Kč mají dopravu ZDARMA po celé ČR. Okna může přivézt kamion s vysokozdvižným vozíkem s SPZ, takže se může pohybovat i po veřejné komunikaci. Okna Vám nechá se stojany pro snadné skladování. Dřevěné stojany jsou nevratné.

Kamion váží až 40 tun, délka 20m výška 4m šíře 2,5m – Pokud víte, že příjezd tohoto vozu není možný informujte nás prosím.
zavoz oken ještěrkou
Takto okna, dveře, ale i HS portály z kamionu složíme u Vás doma.

Osobní odběr

Objednávky je možné po naskladnění vyzvednout na adrese: Na Výsluní 510, Strančice, 251 63. Na místo se dostanete také s vlekem bez nutnosti otáčet, či couvat.

Termín vyzvednutí je vždy po dohodě. Na skladě nebýváme stále. Po naskladnění objednávky Vám zavoláme a dohodneme se na čase převzetí dle Vašich i našich možností.

S nakládkou Vám pomůžeme, ale pokud balkonové dveře měří nad 210cm přijeďte ve dvou lidech. Budou vážit přes 100Kg. Okna při osobním odběru nejsou nijak zabalena. Doporučujeme vzít s sebou deky, kurty na připoutání apod. Zároveň před příjezdem na sklad proměřte zda se okna do auta vejdou.

Bezpečná platba

Kompletní platební pohodlí bankovním převodem, nebo platební kartou a Apple pay, či Google pay nám zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s.

V případě jakékoliv nejasností ohledně Vaší platby kontaktujte DOMO OKNA s.r.o. na tel čísle 604 545 179 případně:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267